Astonsoft OÜ

Astonsoft OÜ on tarkvaraarendusfirma, mis asutati 2003. aastal. Ettevõtte põhiturud on USA-s ja Euroopa Liidus ning meie klientide hulka kuuluvad Hewlett-Packard, Samsung Electronics, Oki Digital, Alcatel-Lucent, Danfoss A/S ja teised.

Astonsoft on keskendunud oskusteabe arendamisele infohaldustööriistade vallas. Ettevõtte tooteportfell sisaldab nii täielikke ühiskasutussüsteeme ärikasutuseks kui ka tooteid personaalseks infohalduseks.

EssentialPIM-i tootepere

www.essentialpim.com


EssentialPIM

EssentialPIM võimaldab kasutada mugavalt kalendrit, kontakte, tööde loendit ja märkmeid ning neid hõlpsalt hallata. Programmist on olemas kandeväljaanded (Portable editions) U3 ja tavalistele USB välkmäludraividele. EssentialPIM-i sünkroonimisfunktsioonid lubavad sünkroonimist PPC ja Palmi seadmetega. Spetsiaalne väljaanne EPIM Pro Network Edition pakub andmete ühiskasutust ja mitmetasemelist juurdepääsu.

Programmist on saadaval ka piiratud võimalustega priivaraversioon.


EPIM Synchronizer

EPIM Synchronizer teostab EssentialPIM-i andmebaasifailide kahepoolset sünkroonimist. Programm töötab nii kohalike andmebaasidega kui ka üle võrgu. Toetab krüptitud andmebaase.

EZ-e tootepere

www.ezoutlooksync.com


EZOutlookSync

EZOutlookSync pakub üht tööstusharu võimekamat lahendust Outlooki failide kiireks ja häireteta sünkroonimiseks kahe või enama arvuti vahel. Lisaks sünkroonimisele on EZOutlookSync võimeline tegema Outlooki profiilidest täielikke varukoopiaid. Ta hõlbustab ka e-posti teenuse ja eraandmete üleviimist teise süsteemi.

U3 ja tavalistes USB välkmäludraivides kasutamiseks on saadaval lihtsustatud kandeväljaanne (Portable edition).


EZDupeRemover

EZDupeRemover on arukas, välkkiire ja mugav duplikaatide eemaldaja MS Outlooki failidest.

Meie muud tooted

www.wab-component.com

WAB - Processor

Windows Address Book Processor on Delphi-komponent, mis pakub hõlpsat juurdepääsu Windowsi aadressiraamatule (WAB – Windows Address Book). Ta võimaldab redigeerida, lisada ning muuta kontakte ja kontaktirühmi (postiloendeid) otse WAB-is.

E-posti aadressid

Üldinfo:       Müük:       Avalikkussuhted:

Aadress ja telefoninumbrid

Astonsoft OÜ, Laki 9A, Tallinn 10621, Eesti
Tel.: (+372) 51-08-015, (+372) 51-927-921
Faks: (+372) 650-79-77

Copyright © 2017 Astonsoft Ltd.